واکنش حاج سعیدحدادیان به شکایت مشایی
تاريخ : دو شنبه 18 ارديبهشت 1391 | | نویسنده : گمنام

به گزارش مشرق، روزنامه شرق نوشت: سعید حدادیان در واکنش به خبر درخواست وکیل اسفندیار رحیم‌مشایی از دادستان تهران برای تعقیب قضایی حاج‌منصور ارضی گفته بود «المنصور مالمنصور و ما ادریک مالمنصور؟ منصور، منصور است به نصرت الهی؛ به همین دلیل تن جریان انحرافی از طنز سیاسی او چنان می‌لرزد که آن را با دستور عملیاتی برابر می‌داند، وای به روزی که حاج‌منصور حماسه‌سرایی کند.»

اما بعد از شکایت نخست دولت از منصور ارضی، سعید حدادیان برای آنکه کم‌‌تحملی دولت احمدی‌نژاد در مواجهه با مداحان را نشان دهد با ذکره خاطره‌ای گفته بود «به آقای هاشمی پیغام دادند که حاج‌منصور ارضی علیه شما مطالبی را بیان کرده است و آقای هاشمی گفت: دیگر چه خبر؟»

اگر قرار به شکایت بود که او باید 300 شکایت مطرح می‌کرد، اما شما از آن برخوردها استفاده کردید.

حدادیان در ادامه با انتقاد از احمدی‌نژاد به دلیل حمایت از مشایی گفته بود «از احمدی‌نژاد توقع نداشتم که زحمت‌های زیادی کشیده و بسیار پرکار بوده ولی از مشایی حمایت کند.» پس از آن شکایتی علیه حدادیان تهیه شد.

وکیل‌مدافع مشایی با تایید خبر شکایت از این مداح به همراه حاج‌منصور، دلیل آن را توهین به رییس‌دفتر رییس‌جمهوری ذکر کرده بود.

حدادیان خود در واکنش به این شکایت گفته بود «علاوه بر مشایی، شخص رییس‌جمهور هم از من شکایت کرده است. احمدی‌نژاد از من شکایت کرده که چرا با این ادبیات حرف زدم، این ادبیات را من از او یاد گرفته‌ام.» حدادیان همچنین گفته بود «در هر صورت من آماده پاسخگویی هستم.»
 برچسب‌ها: حدادیان, حاج منصور, مشایی, رایة الهدی البرز,