تشییع شهیدی که دیگر گمنام نیست
تاريخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 | | نویسنده : گمنام
فردا‌؛ تشییع شهیدی که‌ دیگر گمنام نیست

 

شهید عیسی معصومی شهید گمنامی که پس از گذشت 30سال از شهادتش شناسایی شد، فردا و پس فردا در ورامین، قرچک و جواد آباد تشییع می‌شود.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس جنوب شرق استان تهران از تشییع پیکر این شهید در ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت در ورامین خبر داد.
 
محمد کاشانی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس جنوب شرقی استان تهران گفت: آیین وداع با شهید عیسی معصومی روز سه‌شنبه در مزار دو شهید گمنام و با حضور مردم و نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده‌های شهدا و جانبازان برگزار می‌شود.
 
وی افزود: پیکر پاک این شهید بزرگوار سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۱ از ستاد معراج شهدای استان تهران تحویل شده و مراسم استقبال از این پرستوی مهاجر از روبروی بخشداری قرچک به سمت مزار شهدای گمنام شهر قرچک رأس ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد.
 
کاشانی اظهار داشت: پس از انجام مراسم پیش بینی شده در این مکان، پیکر پاک شهید به گلزار شهدای سید فتح الله ورامین انتقال داده خواهد شد و سرانجام مراسم وداع این شهید عزیز چهارشنبه ساعت ۹ صبح از مقابل اداره حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس جنوب شرق استان تهران شروع و بر دوش مردم شهیدپرور تا میدان امام خمینی(ره) شهرستان ورامین تشییع خواهد شد.
 
وی گفت: سپس پیکر پاک شهید به زادگاه خود در شهر جوادآباد منتقل خواهد شد و آنجا نیز از مسجد امام رضا(ع) تا مسجد اعظم جوادآباد، تشییع و تدفین خواهد شد.
 
شهید معصومی در عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر در سال ۶۱ به درجه رفیع شهادت نائل شده و در آستانه سی‌امین سالگرد آزادسازی خرمشهر برای تدفین به شهرستان آورده شده است.
 
این شهید سرفراز از روستای خاوه از توابع شهرستان ورامین به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام شده بود به این شهرستان منتقل شد.


برچسب‌ها: شهید, گمنام, تشییع شهید,