گلایه یک پدر شهید از ساکتین فتنه
تاريخ : جمعه 26 خرداد 1391 | | نویسنده : گمنام
عباس ذوالعلی پدر امیرحسام ذوالعلی دانشجوی بسیجی که در 10 دی 88 و یک روز پس از حماسه 9 دی توسط فتنه‌گران به شهادت رسید، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس اظهار داشت: برخی افراد برای رسیدن به قدرت دست به آشوب زدند اما مردم با بصیرت خود فتنه را جمع کردند.
 
ذوالعلی به نقش بی‌نظیر مقام معظم رهبری در خنثی سازی فتنه اشاره و تصریح کرد: اگر قدرت با قرب الهی همراه نباشد افراد کم می‌آورند و دشمن هم منتظر است تا از چنین افرادی سوء استفاده کند.
 
پدر این شهید فتنه 88 ادامه داد: آسیب‌هایی که جریان فتنه به کشور وارد کرد، ناشی از اخبار غلطی بود که به آنها می‌رسید و آنها نیز با پافشاری بر این اخبار درصدد قدرت‌طلبی بودند.
 
* نقش ساکتین در سال 88 از فتنه‌گران کمتر نبود
 
وی با تأکید بر اینکه در فتنه 88 نقش ساکتین از فتنه‌گران کمتر نبود و اگر آنها سکوت نمی‌کردند، این فتنه زودتر از هشت ماه جمع می‌شد، افزود: خواص نقش موثری داشتند و در واقع سکوت آنها تایید فتنه‌گران بود؛ لذا ما از ساکتین فتنه هم گله‌مندیم.
 
ذوالعلی با بیان اینکه ما از خواص و بزرگان انتظار داشتیم اما متاسفانه برخی از آنها خوب عمل نکردند، یادآور شد: الحمدالله ما رهبری داریم که فرزند خلف امام راحل است و ایشان با بزرگواری و بصیرت مثال‌زدنی فتنه را خنثی کردند.
 
پدر شهید ذوالعلی با یادآوری خاطرات روز شهادت پسرش گفت: امیرحسام روز 9 دی کفن‌پوش در راهپیمایی شرکت کرد و در روز 10 دی 88 نیز توسط فتنه‌گران به شهادت رسید.
 
وی با بیان اینکه امیرحسام ورزشکار، دانشجو، اهل هیئت و مسجد بود و همیشه می‌گفت اگر برای خدا کار کنیم وقت کم نمی‌آوریم، یادآور شد: فتنه‌گران چندبار خواستند او را بزنند اما موفق نشدند؛ آنها امیرحسام را شناسایی کرده بودند.
 
ذوالعلی با بیان اینکه ما سران فتنه را به خدا واگذار کرده‌ایم، گفت: پسرم در جریان فتنه می‌گفت اگر ما کتک بخوریم می‌دانیم برای چیست اما اگر فتنه‌گران کتک بخورند دچار بغض و کینه می‌شوند چراکه هدفی ندارند.برچسب‌ها: شهدای فتنه, رایه الهدی, ساکتین فتنه, پدر شهید, امیرحسام ذوالعلی, دانشجوی بسیجی, 9دی,