خجالت می کشم روضه ای غیر از مادر سادات بخوانم/ بچه ها قدر مادرانتان را بدانید

 پیکر خادمه حضرت زهرا(س) مرحومه حمیدی والده حاج مهدی سلحشور دقایقی پیش با حضور جمع کثیری از ارادتمندان اهل بیت تا منزل  ایشان تشییع شد و در آغوش خانواده قرار گرفت. 

به گزارش عقیق، حاج فرج الله و حاج مهدی سلحشور نیز با حضور در کنار پیکر مادر به روضه خوانی و عزاداری پرداختند. جمع کثیری از ارادتمندان به اهل بیت با حضور در منزل پدری خانواده سلحشور به ایشان تسلیت گفتند. برنامه قرائت زیارت عاشورا با مداحی حاج مهدی سلحشور در کنار پیکر مادر و با حضور جمع کثیری از مردم برگزار شد شد.

 نفحات صبح گزارش داد،  حاج مهدی سلحشور امشب در مراسم وداع با پیکر بی جان خادمه حضرت زهرا(س) در کنار پیکر مادرش گفت: داغ ما در مقابل داغ اهل بیت برای مادر سادات حضرت زهرا(س) ذره ای مقابل دریاست لذا کنار پیکر مادرم خجالت می کشم از داغ خودم بگویم و فقط می خواهم روضه مادرسادت بخوانم. همه کسانی که به دیدار ما می آیند تسلیت می گویند و دلداری می دهند اما کسی نبود در مدینه به علی(ع) تسلیت بگوید و فقط زخم زبان می زدند. فردا تشییع جنازه باشکوهی برپا می شود اما بمیرم برای آقام که کسی نبود پشت تابوت مادرش عزاداری کند.

 

سلحشور ادامه داد: بچه ها به خدا قدر مادرتان را بدانید. تا زنده است دست و پایش را ببوسید که روزی پشیمان می شوید که کار از کار گذشته است. مبادا صداهایتان را روی مادرتان بلند کنید.  اگر فرصت کردید در خانه صورت کف پای مادرتان بذارید و ببوسید، به یاد آن آقایی که صورتش را کف پای مادرش حضرت زهرا(س) گذاشت و گریه کرد.  جنازه را که امشب به خانه آوردند، بزرگترها گفتند یکی دوساعت بیشتر در خانه نباشد، چون خانواده و نزدیکان اذیت می شوند، اما بمیرم برای آن خانمی که تابوتش چند روز در خانه بود و هر وقت بچه ها می آمدند تابوت مادر را می دیدند و اشک می ریختند.

حاج مهدی سلحشور افزود: مادرم عاشق سینه زنی برای حضرت زهرا بود و امشب هم آخرین شب است که در کنار خانواده اش حضور دارد لذا همین امشب به جای مادرم برای حضرت زهرا(س) سینه می زنیم.

به گزارش عقیق، حجج الاسلام جعفر ناصری، علیرضا و احمد پناهیان، سید حسین مومنی و مداحان اهل بیت حاج سعید حدادیان، حاج عباس حیدرزاده، کربلایی نریمان پناهی، حاج رحیم ابراهیمی، حاج اسلام میرزایی، در پیام هایی جداگانه به حاج مهدی سلحشور تسلیت گفتند.

 مراسم تشییع و خاکسپاری مادر حاج مهدی و حاج فرج‌الله سلحشور نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون ساعت 9 صبح، جمعه 13 دی‌ماه از مقابل منزل مرحومه  واقع در 21 متری جی، خیابان هاشمی، روبروی مسجد حضرت علی‌‌اکبر(ع)، کوچه شهید محمدی‌پور، پلاک 12 برگزار می‌شود. 

مراسم سوم والده خانواده سلحشور نیز روز یکشنبه 15دی از ساعت14تا16در مسجد بلال صداوسیما واقع در خیابان ولی عصر نرسیده به بزرگراه شهید چمران برگزار می شود.