رئیس پلیس: اتفاق خاصی در حاشیه استقبال از رئیس جمهور نیفتاد

به گزارش رجانیوز، ادعای پرتاب کفش به سوی خودروی حامل رئیس جمهور در حاشیه مراسم استقبال از وی در فرودگاه مهرآباد، زمانی کلید خورد که یکی از خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی در توئیتر خود این ادعا را مطرح کرد.

 
این موضوع که بلافاصله در شبکه‌های اجتماعی منعکس و بصورت گسترده‌ای بازنشر شد، مورد استفاده در گزارش خبرگزاری مهر وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی نیز قرار گرفت تا با یک طراحی رسانه‌ای به دانشجویان معترض به گفتگوی تلفنی آقای روحانی و اوباما که به صورت آرام در فرودگاه مهرآباد تجمع کرده‌بودند نسبت داده شود و به این ترتیب، بهانه برای حمله و هجمه همه جانبه رسانه‌ای به دانشجویان انقلابی معترض در فرودگاه فراهم شود.
 
این در حالی بود که جریان رسانه‌ای برخی کاندیداهای ناکام در انتخابات ریاست جمهوری نیز با سوء استفاده از موقعیت به وجود آمده تلاش  کرد از این موضع محملی برای تسویه حساب‌های دوران انتخابات فراهم کند و این در حالی بود که «کمیته صیانت از منافع ایران» که تجمع اعتراضی در فرودگاه مهرآباد را تدارک دیده بود، با تقبیح هر گونه تلاش برای بی حرمتی به رئیس جمهور، اعلام کرد با برخی افراد خارج از این مجموعه که تلاش داشته‌اند فضای مراسم را متشنج کنند برخورد کرده و حتی درگیر شده است.
 
در همین حال و در شرایطی که انتظار می‌رفت رسانه‌های مدعی صحت این خبر، عکس یا فیلمی از لحظه پرتاب کفش به رئیس جمهور منعکس کنند، اما هرگز این اتفاق نیافتاد تا اذهان بیش از پیش به ساختگی بودن ادعای جریان رسانه‌ای داخلی و خارجی حامی دولت راستگویان مطمئن شود.
 
اما روز گذشته سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی ابعاد این ماجرا را روشن کرده و عنوان کرد اساسا اتفاق خاصی در مراسم استقبال ار رئیس جمهور نیافتاده است.
 
فرمانده ناجا در حاشیه بازدید از فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در جمع خبرنگاران در خصوص حواشی مراسم استقبال از رئیس جمهور، گفت: هیچ اتفاقی در مراسم استقبال رخ نداد و در حال حاضر هیچ پرونده و شاکی در این خصوص در اختیار پلیس نیست که بخواهیم آن را پیگیری کنیم.
 
 برچسب‌ها: پرتاب کفش, رئیس جمهور, مراسم استقبال, روحانی, فرودگاه مهرآباد,